دانلود رایگان کتاب رمان سالار مگس ها

دانلود رایگان کتاب رمان سالار مگس ها

!

دانلود رایگان کتاب رمان سالار مگس ها با لینک مستقیم...

سالار مگس ها از جمله آثار برجسته کلاسیک جهان است که ویلیام گلدینگ در آن شور و هیجان یک قصه تمثیلی را با قدرت و صداقت توصیف کرده است .داستان ماجرای شگفت آور گروهی پسر بچه است مدرسه ای انگلیسی است که در طی جنگ هسته ای و خانمان سوز عازم منطقه ای امن میشوند ولی سقوط ناگهانی هواپیما آنان را ملزم به اقامت در جزیره ای استوایی میسازد .در آغاز همه چیز به خوبی پیش میرود و آنان بی دغدغه و سبک بال جزیره خوش آب و رنگ و سرسبز را در مینوردند .اما اندک زمانی پس از آن روحیه شرارت بار تندخوی بعضی از پسرها بهشت زمینی را به دوزخی از آتش و خون مبدل میکند و تمامی مظاهر خرد و پاک اندیشی از وجودشان رخت بر میبندد. کشمکش درونی نیروهای متضاد خیر و شر درون مایه داستان را شکل میدهد .
درباره نویسنده:
سر ویلیام جرالد گلدینگ (به انگلیسی: Sir William Gerald Golding) (زادهٔ ۱۹ سپتامبر ۱۹۱۱، درگذشتهٔ ۱۹ ژوئن ۱۹۹۳)، شاعر و رمان‌نویس بریتانیایی برندهٔ جایزهٔ نوبل ادبیات در ۱۹۸۳ بود.
او در سال 1911 در کورنوال واقع در جنوب غربی انگلیس بدنیا آمد و تحصیلات خود را در "مارلبرو گرامر اسکول" و "کالج بریس نوز آکسفورد" انجام داد. بجز نویسندگی، سوابق شغلی او عبارتند از: استادی دانشگاه، بازیگری تئاتر، دریانوردی و نوازندگی.
پدرش مدیر مدرسه و مادرش فعال سیاسی-اجتماعی طرفدار حقوق زنان بود. خانواده اش می خواستند او یک دانشمند شود اما او زیر بار نرفت. بعد از دوسال تحصیل در آکسفورد، تغییر رشته داد و به ادبیات انگلیسی روی آورد او پنج سال در آکسفورد ماند و در سال 1935 مجموعه ای از اشعارش منتشر کرد. مدتی در مدرسه ی "وردورث بی شاپ" به تدریس مشغول شد. در 1940 به نیروی دریایی سلطنتی پیوست و شش سال از عمرش را بر روی آب سپری کرد. در این مدت –که مقارن با جنگ دوم جهانی بود- نبرد ناوها و زیردریایی های آلمانی از جمله انهدام و غرق شدن ناو بیسمارک را از نزدیک شاهد بود. بعد از اتمام جنگ دوباره به تدریس روی آورد و نویسندگی را از سر گرفت. اولین رمان او " سالار مگسها" در سال 1954 منتشر شد و در سال 1963 پیتر بروک فیلمی به نام و بر اساس این رمان نوشت.

tofile.ir | دانلود رمان سالار مگس ها با لینک مستقیم

سعی کرده ایم تا دانلود در موضوع را برای شما آسانتر و قابل دسترس تر نماییم.

نکته ی مهم دانلود : بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش درخواهد آمد همچنین لینک فایل به ایمیل شما ارسال خواهد شد!

دانلود و خرید فایل

دانلود رایگان کتاب رمان سالار مگس ها با لینک مستقیم…

tofile.ir | دانلود رمان سالار مگس ها با لینک مستقیم

دیدگاه‌ها

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “دانلود رایگان کتاب رمان سالار مگس ها”